Scarves siden 1800-tal

Scarves siden 1800-tal
Scarves siden 1800-tal
Scarves siden 1800-tal
Scarves siden 1800-tal
Scarves siden 1800-tal
Scarves siden 1800-tal

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SCARVES, "Naval Flags of 1840", 1800-talets andra häft, tryck samt akvarell på siden, ramad bakom glas, ca 89x79 cm

Vissa fläckar/veck

499843

2017-11-10