Klubbat för:
3 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SCARVES, "Naval Flags of 1840", 1800-talets andra häft, tryck samt akvarell på siden, ramad bakom glas, ca 89x79 cm
Vissa fläckar/veck
499843
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här