Vas och fat Bertil Vallien
Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
1 200 SEK
VAS och FAT PÅ FOT, Bertil Vallien, Kosta, vas med polykrom dekor av stavar mot röd fond, mynning och fot i frostat glas, signerad och numrerad, höjd 32 cm, fat signerat Kosta Boda Artist Coll B Vallien, diam ca 27 cm
499846
2017-11-10