Vas och fat Bertil Vallien

Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien
Vas och fat Bertil Vallien

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

VAS och FAT PÅ FOT, Bertil Vallien, Kosta, vas med polykrom dekor av stavar mot röd fond, mynning och fot i frostat glas, signerad och numrerad, höjd 32 cm, fat signerat Kosta Boda Artist Coll B Vallien, diam ca 27 cm

499846

2017-11-10