Ernst Gordon Kosta 1950-tal

Ernst Gordon Kosta 1950-tal
Ernst Gordon Kosta 1950-tal
Ernst Gordon Kosta 1950-tal
Ernst Gordon Kosta 1950-tal
Ernst Gordon Kosta 1950-tal
Ernst Gordon Kosta 1950-tal

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 200 SEK

ERNST GORDON, skål, Kosta, 1950-tal, slipad dekor, signerad Kosta GS 4003/234, höjd 13 cm

smärre slitage

499847

2017-11-13