En samlares hem Teskrin
Klubbat för:
1 100 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
TESKRIN, lackarbete, Japan, 1800-tal, dekor av blommor i lysterfärg, invändigt med två burkar i koppar samt förtennad koppar, höjd ca 18, 23x24 cm, nyckel saknas
Kuntoraportti
Slitage, retuscher, locket släppt från asken, nyckel saknas
499850
Päivämäärä:
2017-11-12