Fällbord senempire

Fällbord senempire
Fällbord senempire
Fällbord senempire
Fällbord senempire
Fällbord senempire
Fällbord senempire
Fällbord senempire
Fällbord senempire

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, 1800-talets mitt, senempire, bordsskiva i bemålad plåt och mässing, pelarfot i betsad björk, höjd ca 75, 59x44 cm

Ytskador, något skevt, går ej att fälla, lagad fotavslutning

499851

2017-11-10