Gunnar Zetterström oljemålning

Såld för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy över , Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 29x41 cm

499853

2017-11-10