Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
GUNNAR ZETTERSTRÖM (1902-1965): Vy över , Stockholm, signerad G Zetterström, olja på pannå, ca 29x41 cm
499853
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här