Klubbat för:
6 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
KAROLY CSERNA (1867-1944): Beduiner, signerad "Karoly Cserna Kairo", olja på duk, ca 72x80 cm
Zustandsbeschreibung
499859
2017-11-10
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner