Fällbord mahogny 1800-tal
2017-11-10
499868
| Klubbat belopp | 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
FÄLLBORD, 1800-talets första hälft, mahogny, svarvad pelarfot, höjd ca 74, 92x93 cm, höjd uppfällt 125 cm
Sprickor, fanersläpp