En samlares hem Vaser cloisonné

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VASER, 1 par, cloisonné, Kina, omkring år 1900, dekor av blommor och symboler, höjd ca 19 cm

Stötskador, slitage

499872

2017-11-12