En samlares hem Vaser cloisonné
Closed
2017-11-12
499872
| Sold for | 300 SEK |
| Estimate | 1 000 SEK |
VASER, 1 par, cloisonné, Kina, omkring år 1900, dekor av blommor och symboler, höjd ca 19 cm
Stötskador, slitage