Klubbat för:
300 SEK
Utropspris
1 000 SEK
VASER, 1 par, cloisonné, Kina, omkring år 1900, dekor av blommor och symboler, höjd ca 19 cm
Stötskador, slitage
499872
2017-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här