Bord gustaviansk stil
Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BORD, med stenskiva, omkring 1900, gustaviansk stil, fanerat i mahogny, stenskiva med gallerkant i mässing, inrett med lådor och ljusbrickor, höjd ca 73, diameter 60 cm
Stenskiva med lagningar, slitage, lagningar
499875
2017-11-10