Klubbat för:
7 000 SEK
8 000 SEK
RAPHAEL (Italien 1483-1520), kopia efter: Skolan i Aten, omkring 1800, olja på duk, 43x60cm
Förstärkta kanter. krackelyrer
499876
2017-11-11