Bruno Mathsson stolar 9 st
2017-11-11
499881
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
BRUNO MATHSSON, karmstolar, 9 st, "Mia", 19/2000-tal, tillverkade för Bruno Mathsson International, textilklädsel, förkromade stålrör, sitthöjd ca 44 cm
Bruksslitage