Ulf Trotzig akvarell/blandteknik

Klubbat för:

950 SEK

1 000 SEK

ULF TROTZIG (1925-2013): Komposition, signerad Trotzig, daterad 1960?, akvarell/blandteknik på papper, ca 12,5x16 cm

499893

2017-11-10