Trymå 1800-tal nyrokoko

Trymå 1800-tal nyrokoko
Trymå 1800-tal nyrokoko
Trymå 1800-tal nyrokoko
Trymå 1800-tal nyrokoko
Trymå 1800-tal nyrokoko
Trymå 1800-tal nyrokoko
Trymå 1800-tal nyrokoko
Trymå 1800-tal nyrokoko
Trymå 1800-tal nyrokoko
Trymå 1800-tal nyrokoko

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

TRYMÅ MED KONSOLBORD, förgylld samt bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i pastellage av rocailler, blommor och musselformationer, fasettslipat glas, spegelns höjd ca 262 cm, konsolbordets höjd ca 44, 90x30 cm

499898

2017-11-11