Trymå 1800-tal nyrokoko
Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
TRYMÅ MED KONSOLBORD, förgylld samt bronserad, 1800-talets slut, nyrokoko, dekor i pastellage av rocailler, blommor och musselformationer, fasettslipat glas, spegelns höjd ca 262 cm, konsolbordets höjd ca 44, 90x30 cm
499898
2017-11-11