Klubbat för:
1 200 SEK
1 500 SEK
DOSOR, KRUCIFIX, BREVPRESS, MEDALJ, mm, varierande ålder och material, delvis Ryssland, brevpressens höjd 9 cm
Slitage, brevpress med nagg
499900
2017-11-12