En samlares hem Kuriosa

En samlares hem Kuriosa
En samlares hem Kuriosa
En samlares hem Kuriosa
En samlares hem Kuriosa
En samlares hem Kuriosa
En samlares hem Kuriosa
En samlares hem Kuriosa
En samlares hem Kuriosa
En samlares hem Kuriosa
En samlares hem Kuriosa

Klubbat för:

1 200 SEK

1 500 SEK

DOSOR, KRUCIFIX, BREVPRESS, MEDALJ, mm, varierande ålder och material, delvis Ryssland, brevpressens höjd 9 cm

Slitage, brevpress med nagg

499900

2017-11-12