En samlares hem Glasföremål

En samlares hem Glasföremål
En samlares hem Glasföremål
En samlares hem Glasföremål
En samlares hem Glasföremål
En samlares hem Glasföremål
En samlares hem Glasföremål
En samlares hem Glasföremål
En samlares hem Glasföremål

Klubbat för:

1 000 SEK

1 000 SEK

SLIPAT GLAS, 6 dlr, 1800-talets slut, delvis färgat, bestående skål, vas, lockurnor 2 st, mindre bägare 2 st, höjd 5,5-18,5 cm

Slitage

499904

2017-11-12