En samlares hem Ikon

En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon

Klubbat för:

6 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

IKON, 3 st., 1900-tal, Ryssland, bemålat trä resp emaljerad plåt, ca 9x7-11x8,5 cm

Skador

499909

2017-11-12