Bruno Liljefors oljemålning

Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning
Bruno Liljefors oljemålning

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

BRUNO LILJEFORS (1860-1939): Landskap, osignerad, stämpel a tergo"Tillhör konstnären Bruno Liljefors efterlämnade arbeten Upplands Enskilda Bank AB", olja på duk, ca 70x100 cm

499920

2017-11-13