Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BADRUMSSKÅP, "Castore", CM Torino, Italien 1960-tal, bakelit och glas, höjd ca 46, 85x14 cm
Smärre bruksslitage
499931
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här