Soffbord teak
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD, 1900-talets mitt, underrede och kantlist i valnöt, teakfanerad skiva, tidningshylla av plastbelagd masonit, etikettmärkt Aase Möller & Traefabrik, Ganddal, höjd ca 52, 170x60 cm
Burksslitage
499935
2017-11-10