Soffbord teak

Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak
Soffbord teak

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD, 1900-talets mitt, underrede och kantlist i valnöt, teakfanerad skiva, tidningshylla av plastbelagd masonit, etikettmärkt Aase Möller & Traefabrik, Ganddal, höjd ca 52, 170x60 cm

Burksslitage

499935

2017-11-10