Keulen

Keulen
Keulen

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RUSSIAN CHART. Keulen, J. van, Paskaart van de Witte zee, engraved map with 2 figurate cartuches (one with reindees, the other with angels). Amsterdam n.d. (about 1780). 510x550 mm

slitage, skador, fläckar

499945

2017-11-13