Lasse Persson oljemålning

Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning
Lasse Persson oljemålning

Klubbat för:

7 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LASSE PERSSON (född 1937): "Tonverktyg", signerad Lasse Persson, daterad a tergo 1988, olja på duk, ca 100x73 cm

499956

2017-11-10