Akseli Gallen-Kallela Motiv från Keitele

Klubbat för:

45 000 EUR

Utropspris

30 000 EUR

AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931)
Motiv från Keitele Sign. 1905. Olja på duk 38x38 cm.

499957

2017-12-03