Klubbat för:
45 000 EUR
Utropspris
30 000 EUR
AKSELI GALLEN-KALLELA (1865-1931)
Motiv från Keitele Sign. 1905. Olja på duk 38x38 cm.
499957
2017-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här