Klubbat för:
600 EUR
Utropspris
700 EUR
GUNNEL NYMAN (1909-1948), vas, GN 25, signerad G. Nyman, Nuutajärvi Notsjö.
Friblåst glas med gultonat infång och små bubblor. Höjd 36 cm.
Små stötmärken och repor.
499975
2017-12-03
Gör en kostnadsfri värdering här