Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 000 SEK
AKSEL HOLMSEN, kaffeskedar, 12 st., Sandefjord (Norge), sterlingsilver, olikfärgad emalj, förgyllda, längd 10,7 cm, etui
emaljskador
499987
2017-11-12
Gör en kostnadsfri värdering här