Kaffeskedar 12 st silver emalj Aksel Holmsen

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

AKSEL HOLMSEN, kaffeskedar, 12 st., Sandefjord (Norge), sterlingsilver, olikfärgad emalj, förgyllda, längd 10,7 cm, etui

emaljskador

499987

2017-11-12