Bo Alström oljemålning

Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning
Bo Alström oljemålning

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BO ALSTRÖM, (född 1937): "Kristina Alexandra", signerad och daterad 2002, olja på duk, ca 100x130 cm

499992

2017-11-10