Bo Alström oljemålning
Vollendet
2017-11-10
499992
| Höchstes Gebot | 5 400 SEK |
| Schätzwert | 3 000 SEK |
BO ALSTRÖM, (född 1937): "Kristina Alexandra", signerad och daterad 2002, olja på duk, ca 100x130 cm