J Seller Chart of the Baltick Sea 1600-tal

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

CHART OF THE BALTICK SEA, sold by J SELLER, 1600-talets slut, delvis kolorerad, ca 59x45 cm

Delvis gulnat/missfärgat papper, tejprester, genomgående bristning i vikveck

500013

2017-11-10