En samlares hem Skulptur

En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur
En samlares hem Skulptur

Klubbat för:

650 SEK

1 000 SEK

SKULPTUR, soapstone, Kina, 1900-talets första hälft, dekor av drake, längd ca 23 cm

Smärre nagg

500017

2017-11-13