En samlares hem Dräktbrosch dekorelement

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DRÄKTBROSCH, VOTIVGÅVOR, 2 st, 18/1900-tal, silver och vitmetall, delvis filigranarbete, höjd ca 14 resp 13 cm

Smärre skador

500021

2017-11-13