En samlares hem Ikon

En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon
En samlares hem Ikon

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

IKON, 1800-tal, Ryssland, visar Johannes Döparen, risa i vitmetall, ca 31x26 cm

Smärre slitage, bucklor

500023

2017-11-13