En samlares hem Erik Schmidt

En samlares hem Erik Schmidt
En samlares hem Erik Schmidt
En samlares hem Erik Schmidt
En samlares hem Erik Schmidt
En samlares hem Erik Schmidt
En samlares hem Erik Schmidt

Klubbat för:

8 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ERIK SCHMIDT (1925-2014): Stilleben med fiol och notblad, signerad och daterad Erik Schmidt 1945, olja på duk, ca 60x80 cm

500031

2017-11-13