Bord marmorskivor pietra dura

Bord marmorskivor pietra dura
Bord marmorskivor pietra dura
Bord marmorskivor pietra dura
Bord marmorskivor pietra dura
Bord marmorskivor pietra dura
Bord marmorskivor pietra dura
Bord marmorskivor pietra dura
Bord marmorskivor pietra dura

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDOBORD, 1 par, 1900-talets andra hälft, Indien, bordsskiva i pietra dura, höjd ca 52, 38x38 cm

Mindre nagg

500033

2017-11-10