Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
GUSTAF ANKARCRONA (1869-1933): Höstbjörkar, signerad och daterad Gustaf Ankarcrona GA-96, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 48x34 cm
Zustandsbeschreibung
500041
2017-11-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner