En samlares hem Gustaf Ankarcrona

Klubbat för:

2 200 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

GUSTAF ANKARCRONA (1869-1933): Höstbjörkar, signerad och daterad Gustaf Ankarcrona GA-96, olja på duk uppfodrad på pannå, ca 48x34 cm

Zustandsbeschreibung

500041

2017-11-13