Miniatyrmålningar
Closed
2017-11-10
500044
| Sold for | 3 600 SEK |
| Estimate | 3 000 SEK |
MINIATYRMÅLNINGAR, 6 st, 1800-tal, porträtt bl a av Fredrik den store av Preussen (efter Anton Graff), damen med halsbandet signerad Reny, ramar i bron, höjd mellan ca 6,5-10 cm