Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
DOSA, emalj, Kina, 1800-tal, dekor av kartusch med pioner och fjärilar, ca 6, 11x8 cm
Nagg
500049
2017-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här