Dosa emalj Kina 1800-tal

Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal
Dosa emalj Kina 1800-tal

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

DOSA, emalj, Kina, 1800-tal, dekor av kartusch med pioner och fjärilar, ca 6, 11x8 cm

Nagg

500049

2017-11-14