En samlares hem Porträtt

En samlares hem Porträtt
En samlares hem Porträtt
En samlares hem Porträtt
En samlares hem Porträtt

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): (2) Porträtt, varav ett signerat och daterad Nichols 18??, olja på duk, vardera ca 34x29 cm

Smärre krackeleringar

500051

2017-11-13