Miniatyrmålningar

Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar
Miniatyrmålningar

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st, 1800-tal, signerade (Lehan?), parporträtt, gouache på elfenben, ramar i brons, höjd ca 6,7 cm

500052

2017-11-10