Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STERETT GITTINGS KELSEY, skulptur, brons, Royal Copenhagen, plakettmärkt, daterad 75 samt numrerad 90/500, höjd inkl sockel ca 30 cm
500059
2017-11-14
Gör en kostnadsfri värdering här