En samlares hem Per Gummeson

En samlares hem Per Gummeson
En samlares hem Per Gummeson
En samlares hem Per Gummeson
En samlares hem Per Gummeson
En samlares hem Per Gummeson
En samlares hem Per Gummeson

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PER GUMMESSON (1858-1928): Falsterbo kyrka, signerad och daterad P Gummesson 1910, olja på duk, ca 46x38 cm

500062

2017-11-13