En samlares hem Landskap med vattenfall

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Landskap med vattenfall, olja på duk, ca 45x33 cm

500067

2017-11-13