Bolinder Paraplyställ
Vollendet
2017-11-10
500089
| Höchstes Gebot | 1 200 SEK |
| Schätzwert | 1 500 SEK |
PARAPLYSTÄLL, Bolinder, 1800-talets slut, bemålat gjutjärn, höjd ca 70, bredd 44 cm
Bruksslitage