Bruno Mathsson Maria Flap

Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap
Bruno Mathsson Maria Flap

Klubbat för:

2 600 SEK

4 000 SEK

BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, del av, DUX, underrede i massiv bok, skivorna bokfanerade, brännmärkt, höjd ca 72,5, 140x110 cm

Bruksslitage, skivorna med vattenmärken, repor och krackeleringar i lacken, kantfaneret med skador

500095

2017-11-10