Bruno Mathsson Maria Flap
Klubbat för:
2 600 SEK
4 000 SEK
BRUNO MATHSSON, "Maria Flap", slagbord, del av, DUX, underrede i massiv bok, skivorna bokfanerade, brännmärkt, höjd ca 72,5, 140x110 cm
Bruksslitage, skivorna med vattenmärken, repor och krackeleringar i lacken, kantfaneret med skador
500095
2017-11-10