Lanterna i koppar

Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar
Lanterna i koppar

Klubbat för:

4 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

LANTERNA, 1900-talets början, Göteborg, koppar, kupa i pressat klarklas, fotogenlampa, höjd 57 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, saknar brännarglas till lampan

500104

Päivämäärä:

2017-11-10