Lanterna i koppar
Klubbat för:
4 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
LANTERNA, 1900-talets början, Göteborg, koppar, kupa i pressat klarklas, fotogenlampa, höjd 57 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, saknar brännarglas till lampan
500104
Päivämäärä:
2017-11-10