Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, 1950/60-tal, röd textilklädsel, höjd ca 97, sitthöjd 38 cm
Bruksslitage, en knopp till kudden saknas, sits med flcäkar
500109
2017-11-10
Gör en kostnadsfri värdering här