Omega fickur samt Asu armbandsur
Klubbat för:
950 SEK
1 500 SEK
OMEGA, fickur, silver, ASU, armbandsur, doublé, 1900-talets första hälft, manuella uppdrag, läderarmband med spänne i gulddoublé, diameter Omega 51 mm, Asu 20x28 mm
Omegan går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen. Slitage, skador på urtavlor, spricka i glas på Omega, ASU går ej
500117
2017-11-10