Sabel Egland

Sabel Egland
Sabel Egland
Sabel Egland
Sabel Egland
Sabel Egland
Sabel Egland

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SABEL, England, 1800-tal , mässingsfäste, märkt "Hawkes Moseley & Sons London", malja i skinn med mässingsdelaljer, total längd ca 95 cm

Bruksslitage

500138

2017-11-10