Sabel England

Sabel England
Sabel England
Sabel England
Sabel England
Sabel England
Sabel England

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SABEL, England, 1800-tal, stålfäste och balja, total längd ca 100 cm

Slitage

500140

2017-11-10